اگر جزو کاربران نرم افزار نقشه گوگل باشید احتمالا برای شما پیش امده است که آدرسی را که توسط رایانه خود در گوگل مپ یافته بودید، مجدد بر روی نرم افزار اندرویدی هم جستجو کنید.

zoomit.ir: اگر جزو کاربران نرم افزار نقشه گوگل باشید احتمالا برای شما  پیش امده است که آدرسی را که توسط رایانه خود در گوگل مپ یافته بودید، مجدد بر روی نرم افزار اندرویدی هم جستجو کنید. حالا شرکت گوگل  قابلیتی را ایجاد کرده است تا اطلاعات مربوط به مسیر از نقشه‌های رایانه به نرم‌افزار اندرویدی گوشی منتقل شوند.

انتقال آدرس از نسخه دسکتاپ نقشه گوگل به گوشی

شاید وقتی که پشت میز کارمان نشسته‌ایم بررسی آدرس و مسیرهای مختلف در رایانه کار معقولی باشد ولی وقتی در جاده هنگام رانندگی هستیم این کار چندان آسان نیست. در واقع باید مسیرهایی را که از قبل چک کرده‌ایم به نحوی روی گوشی یا تبلت خود هم داشته باشیم که این امر اغلب به مفهوم جستجوی دوباره این مسیرها است.

اگر جدیدترین ورژن Google Maps‌ یعنی نسخه 9.11.0 را داشته باشید، گزینه Send to device‌ را در قسمت پایین کارتی که موقعیت فعلی شما را نشان می‌دهید، می‌بینید. با کلیک روی آن لیستی از گوشی‌ها و تبلت‌های شما نمایش داده می‌شود که از حساب کاربری گوگل یکسانی در آن‌ها استفاده می‌کنید.

انتقال آدرس از نسخه دسکتاپ نقشه گوگل به گوشی

 با انتخاب ابزار هوشمند مورد نظر نوتیفیکیشنی روی ابزار اندرویدی شما ظاهر می‌شود که آدرس را به شما نمایش می‌دهد و امکان مسیریابی را هم فراهم می‌کند. با کلیک روی آدرس موقعیت محل در گوگل مپ نشان داده می‌شود.

اگر بخواهیم موارد بالا به صورت قدم به قدم بگوییم:

۱. گوگل مپ را روی رایانه خود اجرا کنید.

۲. مطمئن شوید که حساب کاربری مورد استفاده برای ورود به گوگل مپ با حساب کاربری مورد استفاده در ابزار هوشمند اندرویدی شما یکسان است.

۳. محلی را جستجو کنید.

۴. روی گزینه Send to device ‌کلیک کنید.

انتقال آدرس از ��سخه دسکتاپ نقشه گوگل به گوشی

۵. ابزار هوشمندی که می‌خواهید آدرس به آن ارسال شود انتخاب کنید.

۶. نوتیفیکیشنی بر روی ابزار اندرویدی خود مشاهده خواهید کرد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه