اچ‌پی سه تبلت اندرویدی ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ معرفی کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

اچ‌پی سه تبلت اندرویدی ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ معرفی کرد

 اچ‌پی سه تبلت اندرویدی ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ معرفی کرد
اچ‌پی از سه تبلت جدید اندرویدی در سایزهای ۸، ۱۰ و ۱۲ اینچ به همراه سخت‌افزار متنوع رونمایی کرد. در ادامه جزئیات بیشتری از این تبلت‌ها که جزو خانواده‌ی Pro Slate هستند را مشاهده می‌کنید.
 
 
به گزارش جوان ايراني به نقل از زومیت ، بزرگ‌ترین تبلت میان سه تبلت جدید اچ‌پی، تراکم پیکسلی پایین‌تری نسبت به دو تبلت دیگر دارد. تبلت Pro Slate 12 از صفحه نمایش ۱۲.۳ اینچ با رزولوشن ۱۶۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل بهره می‌برد که به موجب آن تراکم ۱۶۳ پیکسل در اینچ ارائه می‌شود.
 

Pro Slate 8 تبلت دیگر اچ‌پی است که به صفحه نمایش ۷.۹ اینچ با رزولوشن ۱۵۳۶ در ۲۰۴۸ پیکسل مجهز شده است.

hp tablet

هر دو تبلت Pro Slate 8 و 12 به اندروید کیت‌کت مجهز شده‌اند و پردازنده‌ی نه‌چندان جدید Snapdragon 800 و ۲ گیگابایت حافظه‌ی رم برای آن‌ها در نظر گرفته شده است. اچ‌پی قلم استایلوس Duet Pen را نیز برای این تبلت‌ها در نظر گرفته است تا علاقمندان به قلم‌های دیجیتال نیز بتواند از این محصولات استفاده کنند. طراحی این قلم‌ها به شکلی است که اگر کاربر آن‌ها را روی هر سطحی بکشد تاثیر آن را در صفحه‌ی تبلت خود مشاهده می‌کند. به این ترتیب نیازی نیست که قلم را لزوما روی سطح تبلت بکشیم.

hp-stylus

 تبلت سوم اچ‌پی با نام Pro Slate 10 EE به پردازنده‌ی ۱.۳۳ گیگاهرتزی اتم اینتل مجهز شده و از یک گیگابایت حافظه‌ی رم و صفحه نمایش ۱۰.۱ اینچ با رزولوشن ۱۲۸۰ در ۸۰۰ پیکسل بهره می‌برد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه