بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر

بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر

سامسونگ از گجت  SleepSense در نمایشگاه IFA رو نمایی کرد.  SleepSenseبرخلاف محصولات مشابه بر روی بدن یا تخت نصب نمی شود بلکه به سادگی در زیر تشک قرار می گیرد و به تجزیه تحلیل خواب شخص پرداخته و در صورت نیاز اقدامات لازم را برای خواب بهتر پیشنهاد می کند.

 

به گزارش راسخون ، وقتی این دستگاه روشن می شود، سنسورهای موجود در آن به اندازه گیری ضربان قلب و سرعت تنفس می پردازد سپس این اطلاعات برای پردازش به تلفن همراه منتقل می گردد.

 

صبح روز بعد می توان با توجه به اطلاعات ثبت شده به هفت عنصر کلیدی  ( کل زمان خواب ، بازده خواب ، زمان به خواب رفتن ، تعداد دفعات بیدار شدن در خواب ، تعداد دفعات خروج از رختخواب ، درصد زمان در REM  ( حرکات سریع چشم ) و درصد زمان خواب عمیق خواب شبانه خود پی برد .همچنین می توان بر اساس این داده ها به خواب نمره داد و پیشنهاداتی مربوط به بهبود ش��وه زندگی ، تغذیه و ورزش از برنامه دریافت نمود .

 

همچنین این دستگاه قابلیت اتصال بی سیم به لوازم هوشمند سامسونگ را دارد بطور مثال می توان چراغ ها را خاموش کرد یا سیستم های گرمایشی را کم کرد.  SleepSenseمی تواند زمانی را که شخص معمولاً از خواب سبک بیدار می شود یادداشت کند تا با تنظیم زمان شخص مجبور به بیدار شدن از خواب عمیق نشود.

 

اگر قصد استفاده از دستگاه را برای افراد دیگر از جمله افراد مسن داشته باشید می توان دستگاه را زیر تشک فرد قرار داد و اطلاعات بصورت ایمیل برای سایر افراد ارسال می شود. در حال حاضر قیمتی برای این محصول و یا زمان عرضه این کالا ارائه نشده است.

 

بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر - تصویر 2

 

بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر - تصویر 3

 

بررسی اطلاعات بدن در هنگام خواب با گجت SleepSense سامسونگ + تصاویر - تصویر 4

منبع : گیزمگ

مترجم : فرزانه عالی نژادیان


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه