ین تبلت دارای پردازنده چهار هسته ای Cortex A9 است با رم 1 گیگابایت و 8 گیگ حافظه داخلی با قابلیت ارتقا تا 32 گیگ. این تبلت طوری ساخته شده که انگشتان شما از پشت تبلت نیز قادر به تایپ است

تبلت جدید در شیوه تایپ و گیم : صفحه نمایش شیشه ای

تبلت شفاف ممکن است مفهومی آینده نگرانه به نظر برسد اما این ایده به نظر چندان هم دور نیست. در نمایشگاه CES 2014 تبلت شیشه ای خاصی با نام Grippity به نمایش در آمد که دارای صفحه نمایش شفاف بود که اجازه می داد شما پشت تبلت را نیز ببینید البته سازنده می گوید این یک نمونه اولیه از آن است که نسخه بهبود یافته و حرفه ای تر و زیباتر آن در اواخر ۲۰۱۴ با قیمت ۲۴۹ دلار آماده می شود. این تبلت ۷ اینچی شفاف دارای صفحه لمسی دوطرفه است با رزلوشین ۶۰۰ در ۱۰۲۴ است و حدود یک چهارم صفحه نمایش البته چندان قابل استفاده نیست.

تبلت جدید در شیوه تایپ و گیم : صفحه نمایش شیشه ای

این تبلت دارای پردازنده چهار هسته ای Cortex A9 است با رم ۱ گیگابایت و ۸ گیگ حافظه داخلی با قابلیت ارتقا تا ۳۲ گیگ. این تبلت طوری ساخته شده که انگشتان شما از پشت تبلت نیز قادر به تایپ است .با این حال به نظر تایپ از پشت چندان راحت نیست و احتمالا از نوع مقاومتی باشد و سنسورهای دقیقی پشت آن وجود ندارد ( چرا که اگر راحت به تغییرات باشد استفاده از تبلت سخت می شود چون پشت تبلت به هر جایی از جمله دست و … برخورد می کند) وقتی بازی پرندگان خشمگین روی ان اجرا کردیم صفحه لمسی پستی چندان بکار ما نیامد و به نظر به همان درد تایپ فقط می خورد.

تبلت جدید در شیوه تایپ و گیم : صفحه نمایش شیشه ای

نقطه جالب دیگر آن وجود جوی استیک روی آن است که بصورت سر و ته هم قایل استفاده است و برای بازی کردن براحتی می توان استفاده کرد ( دو دایره بالای تبلت) پس بدون استفاده از صفحه لمسی می توانید بازی راحتری داشته باشید اما در کل باید دید که نسخه تجاری این تبلت چه از آب در خواهد آمد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه