این تبلت با پردازنده i5 اینتل و 2 گیگ رم در دو مقدار 32 گیگابایت و 64 گیگابایت عرضه شده است که مقدار هارد حافظه آن به نظر برای تبلت بسیار زیاد است و معمولا تبلت با این مقدار حافظه ذخیره ساز بسیار کم است

تبلت دل و نگاهی به مشخصات و نقاط ضعف و قوت آن: Dell Venue 8 Pro

تبلت دل : با کاهش فروش سیستم های PC دکستاپ بسیاری از شرکتهای تولید کننده PC و لپ تاپ رو به تولید تبلت و یا حتی گوشی آورده اند در این زمینه ایسوز و ایسر از دل پیشی گرفته بودند اما به نظر دل تصمیم به عرضه تبلت ۸ اینچی گرفته است (مانند iPad Mini ) که البته از سیستم عامل ویندوز ۸ در آن استفاده شده است و به نظر این تبلت از همتایان خود کمی سنگین تر باشد.

 

صفحه نمایش عالی ولی… بدون بخش ۱۰۸۰p

تبلت های ویندوز مشکل زیادی با صفحه نمایش و وضوح بالا دارند و قطعا از رقیبان اندرویدی خود خیلی عقب هستیند که کیفیت بالاتر از ۱۰۸۰p یعنی ۴k را در برنامه خود دارند. با وجود صفحه نمایش ۸۰۰ در ۱۲۸۰ پیکسلی باز هم تمام آیتم ها در میز کار این تبلت دیده می شود ( کوچک هستند) . در این تبلت دل از صفحه نمایش IPS با کیفیت بسیار بالا و زاویه دید و همچنین روشنایی عالی بهره گرفته است.

تبلت دل و نگاهی به مشخصات و نقاط ضعف و قوت آن: Dell Venue 8 Pro

ویندوز علی است اما برنامه های کمی دارد

ویندوز ۸٫۱ ویندوز خوب و کاربر پسندی است اما شما با همان برنامه های تکراری ویندوز روبرو می شوید. همچنین در ویندوز عملگرهای چند تکلیفی هم بدرستی و روانی کار می کند اما عدم وجود برنامه در فروشگاه ویندوز به نظرمشکل اساسی و قدیمی ویندوز ۸ است بدی ماجرا زمانی نمایانتر می شود که به گزارش امارها توسعه نرم افزارهای ویندوز به شدت نیز روبه کاهش است. چیزی نزدیک به ۲۰۰۰۰۰ برنامه برای ویندوز وجود دارد که برای ios حدود ۱ میلیون و اندروید هم نزدیک ان است.

تبلت دل و نگاهی به مشخصات و نقاط ضعف و قوت آن: Dell Venue 8 Pro

دوربین:

دوربین در تبلت ها معمولا زیاد قوی نیست. ۵ مگاپیکسل بسیار عالی است همچنین دوربین جلو ۲ مگاپیکسلی دارد اما این دوربین چندان قابل اعتماد هم نیست و بعد از گرفتن چند عکس برنامه قفل کرده و یا تصیر سیاهی روی صفحه نمایش می دهد و دچار مشکلاتی ماننذ بوت و .. می شود.

تبلت دل و نگاهی به مشخصات و نقاط ضعف و قوت آن: Dell Venue 8 Pro

مشخصات:

این تبلت با پردازنده i5 اینتل و ۲ گیگ رم در دو مقدار ۳۲ گیگابایت و ۶۴ گیگابایت عرضه شده است که مقدار هارد حافظه آن به نظر برای تبلت بسیار زیاد است و معمولا تبلت با این مقدار حافظه ذخیره ساز بسیار کم است. برنامه هایی مثل فوتوشاپ براحتی با این تبلت باز می شوند اما اگر بخواهید چند برنامه سنگین را با هم باز کنید قطعا دچار مشکل می شوید ولی گرافیک آن نیز Intel HD graphics می باشد که متیاز ۸,۷۸۷ دارد اما در حال حاضر گوشی های هوشمند نیز گرافیک بهتری دارند مثلا لومیا ۲۵۲۰ در گرافیک امتیاز ۱۵۰۰۰ دارد و از گرافیک منعطف تری هم دارد. جدول فوق آن را با ۱۱ Pro مقایسه می کند

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه