توزیع محدود به روزرسانی جدید ویندوز 10

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

توزیع محدود به روزرسانی جدید ویندوز 10

توزیع محدود به روزرسانی جدید ویندوز 10

اعضای برنامه Windows Insider می توانند با بارگذاری Insider Preview Build 10532 ویندوز 10 که دومین پیش نمایش فنی به روزرسانی بزرگ بعدی این سیستم عامل است، تغییرات جدیدی را مشاهده کنند.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از فارس ، قرار است به روزرسانی یاد شده بعد از تکمیل تا یک ماه دیگر در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

 

با بررسی این نسخه پیش نمایش مشخص می شود که مایکروسافت در هفته های آینده به دنبال دو تغییر عمده در ویندوز 10 است. اولین تغییر مربوط به ارتقای منوی های محتوایی و تغییر طراحی آنهاست. برخی اجزای منوها هم بزرگتر شده و با جانمایی و رنگ های جدیدی در دسترس قرار می گیرند.

 

به عنوان مثال منوی تسک بار با رنگ خاکستری تیره عرضه خواهد شد که با رنگ منوی دسکتاپ که سفید است متفاوت خواهد بود.

 

تغییر دوم مربوط به امکان به اشتراک گذاری تجارب و بازخوردهای استفاده از ویندوز 10 از طریق ایمیل، توییتر و وان نوت به شیوه ای ساده تر است. همچنین لینک مستقیم برای نظردهی و ارسال بازخورد در سایت و دریافت نتایج آن در نظر گرفته شده است.

 

با توجه به برخی شکایات و نگرانی ها در مورد ویندوز 10 و سیستم به روزرسانی اجباری، دغدغه های مربوط به حریم شخصی و ... این ابتکار عمل مایکروسافت می تواند به شناسایی مشکلات سیستم عامل یاد شده و برطرف کردن آنها کمک کند.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه