تصور کنید در خانه های سنتی زندگی می کنید، خانه ای با حوض های فیروزه ای در وسط حیاط، درختان و گلدان هایی که حیاط را تبدیل به بهشتی کوچک کرده است، پیچک هایی که از پنجره بالا رفته اند و اتاق هایی که مزین به فرش های ایرانی بی نظیر هستند.

مجله اینترنتی برترین ها
وب سایت چیدانه: داشتن خانه ای که هر گوشه آن پر باشد از مهر و محبت و عشق، خانه ای که هر گوشه آن با فکر و سلیقه و ایده های ناب چیده شده باشد، خانه که از همه مهم تر المان ها زندگی ایرانی درآن هویدا باشد بزرگ ترین نعمتی است که هر کس می تواند در زندگی اش داشته باشد، اصلا خانه های ایرانی جان می دهند برای شکوفایی حس های لطیف درونی، برای هر قسمت این خانه ها می توان شعر گفت، برای گوشه گوشه اش می توان ترانه ای ساخت و همواره آنرا زمزمه کرد، اصلا در خانه های ایرانی می توان تبدیل به آدمی خاص شد.

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

تصور کنید در خانه های سنتی زندگی می کنید، خانه ای با حوض های فیروزه ای در وسط حیاط، درختان و گلدان هایی که حیاط را تبدیل به بهشتی کوچک کرده است، پیچک هایی که از پنجره بالا رفته اند و اتاق هایی که مزین به فرش های ایرانی بی نظیر هستند، حتی از تصور کردنش هم انسان به وجد می آید، چیدانه امروز می خواهد این حس هیجان و سرمستی شما را کمی قلقلک بدهد، می خواهیم با هم سفری داشته باشیم به خانه ای که در آن می توان جاری بودن زندگی را به وضوح لمس کرد، خانه ای خوب که به ما یاد آور می شود هنوز هم درهمهمه این شهر شلوغ می توان جایی داشت پر از مهر و صفا، لبریز از آرامش. پر ازحس خوب بودن.

در اینستاگرام صابر ابر سرک می کشیم و گوشه و کنار خانه ای که مطمئن نیستیم او در آن جا سکونت داشته باشد، اما به نظر می رسد که مفهوم خانه برای او در این فضا معنا پیدا می کند را به شما نشان می دهیم.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


طراحی نمای ساختمان مسکونی چهار باغ انعکاسی از فضای داخلی

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

اگر در مسیر رفت آمدهایتان در خیابان های شهر به نمای ساختمان ها دقت کرده باشید حتما متوجه شده اید که شمار بسیار زیادی از آن ها شبیه به صفحه ای دو بعدی هستند که با تغییر مصالح بر روی آن ترکیب هندسی به وجود آمده است که شاید به جرات بتوان گفت فاقد هر گونه ارزش هنری هستند. محمدرضا مرعشی در طراحی نمای ساختمان مسکونی چهارباغ ایده ای تازه را ارائه داده است. در این مطلب از چیدانه با این ساختمان بیستر آشنا شوید.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


۷ راه حل آسان برای تغییر رنگ اتاق خواب

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

اتاق خواب یکی از فضاهای مهمی است که وجود رنگ در آن می تواند به آن زنده تر شدن و پویایی آن کمک کند. اما اضافه کردن رنگ به فضاهایی مانند اتاق خواب اصول و قواعدی دارد، لازم نیست که برای این که وسیله های داخل اتاق خواب را با هم ست و هماهنگ کنید و همه وسیله ها به یک رنگ در بیاورید. کافی است تا از اجزا و عناصر داخلی اتاق خواب تان برای این کار استفاده کنید، با چیدانه در این مطلب همراه باشد تا به شما بگوید چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


۱۲ پیشنهاد کاربردی برای دکوراسیون منزل کوچک شما

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

افراد زیادی خانه های کوچک را به بزرگ ترجیح می دهند، چون صمیمی تر و دنج تر هستند و رسیدگی به آنها آسان تر است. از طرف دیگر امروزه تقریبا اکثریت افراد به دلیل محدودیت های مالی فقط می توانند به خانه های کوچک بسنده کنند. با این وجود همیشه ترفند های کوچک اما مهمی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که می تواند فضای شما را بزرگ تر نشان دهد. قبلا شما را با تعدادی از این ترفندها از جمله ۱۸ راه حل ساده و ارزان برای دکوراسیون منزل کوچک شما آشنا کرده ایم. چیدانه امروز نیز می خواهد یک سری نکات ریز دیگر را به شما پیشنهاد کند تا فضای کوچک منزل تان را وسیع تر نشان دهید. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


۱۱ راه حل برای رهایی از آلودگی صوتی در منزل

خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

زندگی امروزی مملو از سر و صدای ناخواسته است که در داخل و یا خارج ساختمان تولید شده و موجب آزار شنونده می شوند. امروزه درخیلی از خانه ها، به منظور بزرگتر نشان دادن محیط خانه، دیوارهای داخلی را حذف می کنیم . همزمان با این کار، آشپزخانه ها را از وسایل پر سر و صدا پر می کنیم یا در اتاق نشیمن، یک سینمای خانگی می گذاریم صدا یکی از محصولات فرعی زندگی پرمشغله امروزی شده است. در چنین شرایطی جای تعجب ندارد اگر انسان به دنبال اندکی آرامش باشد. رفع این مشکل آلودگی صوتی راه حل هایی دارد که در این مطلب از چیدانه قصد داریم به آن بپردازیم.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه