در اسمارت‌فون‌های خود ساز بنوازید

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- اپلیکیشن‌هایی برای آموزش موسیقی وارد بازار فناوری شده‌اند که نگاه طرفداران موسیقی را به خود جلب کرده‌اند.

در اسمارت فون های خود ساز بنوازید

اپلیکیشن‌های بسیاری تولید و روانه بازار فناوری شده‌اند، اکنون علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند با استفاده از اسمارت‌فون‌های خود نواختن ساکسیفون را به طور کامل یاد بگیرند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، در دهه‌های اخیر، تبلت‌ها و اسمارت‌فون‌ها به کمک کاربران خود شتافته‌اند تا بدین وسیله بتوانند یادگیری و آموزش را در کنار جنبه‌های تفریحی اسمارت‌فون‌ها افزایش دهند.

نرم‌افزارهای بسیاری برای یادگیری و آموزش دروس مختلف، یادگیری زبان‌های خارجی و ... عرضه می‌شوند اما اپلیکیشن‌هایی نیز برای آموزش موسیقی وارد بازار فناوری شده‌اند که نگاه طرفداران موسیقی را به خود جلب کرده‌اند.

یکی از این اپلیکیشن‌ها، برنامه Sax است که یکی از برترین‌ها برای یادگیری ساکسیفون محسوب می‌شود.

علاقه‌مندان به این ساز می‌توانند این اپلیکیشن را روی اسمارت‌فون‌هایی که از پلتفورم ویندوزفون پشتیبانی می‌کند، نصب کرده و یادگیری این ساز را آغاز کنند.

تاکنون برنامه‌های بسیاری برای یادگیری سازهایی مانند پیانو، گیتار، ویولون و ... عرضه شده بودند اما این برنامه جزو معدود برنامه‌هایی است که برای ساز سخت ساکسیفون عرضه شده، به همین دلیل از محبوبیت بالایی بین مخاطبان برخوردار شده است.

این اپلیکیشن دارای فضایی خاص و ساده است که کاربران به سادگی می‌توانند با محیط آن ارتباط برقرار کرده و با کلیک روی کلیدهای مختلف صداهای متفاوتی را بشنوند.

طراحان این برنامه از شبیه‌سازی این ساز استفاده نکرده و کلیدها تنها در چند رنگ ساده خلاصه شده‌اند.

این برنامه می تواند موسیقی هایی را نیز با انتخاب کاربرانش روی موسیقی هایی قرار دهد که توسط کاربران نواخته شده است.

در اسمارت‌فون‌های خود ساز بنوازید - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه