ساندویچ پذیرایی سالمون

ساندویچ ماهی

حتی اگر سیر باشید با مزه‌کردن یک تکه ساندویچ سلامتی سالمون می‌توانید طعم زندگی را بچشید.

مناسب برای :8 نفر

زمان آماده سازی : حداکثر 30 دقیقه

از خواص سالمون هرچه بگوییم، کم گفته‌ایم. خوبی این ساندویچ این است که می‌توانید مواد داخلش را از روز قبل آماده کنید و برای روز بعد در یخچال نگهداری کنید. این ساندویچ‌های سالمون را می‌توانید بعنوان اسنک یا پیش‌غذا برای پیک‌نیک و مهمانی‌ها درست کنید. می‌توانید مخلوط مواد این ساندویچ را آماده کرده و به مدت 1 روز در ظرف دربسته در یخچال نگهداری کنید و در روز مهمانی ساندویچ‌ها را آماده کرده، برش زده و در ظرف مناسب بچینید و با سلفون پوشانیده و در یخچال قرار دهید.

می‌توانید یک یا دو قاشق ترب یا تربچه رنده‌شده هم به مواد اضافه کنید که طعم ساندویچ‌تان خاص‌تر شود.

ارزش غذایی این ساندویچ به این شرح است: انرژی: 354 کیلوکالری،‌ چربی‌کل: 19 گرم، چربی اشباع شده: 7.5 گرم، کربوهیدرات کل 30 گرم،‌ فیبر رژیمی: 3 گرم، پروتئین: 17 گرم .

مواد لازم:ساندویچ پذیرایی سالمون - تصویر 2

سالمون دودی

350 گرم

سس مایونز

85 گرم

نان تست

16 برش

شاهی شسته و خشک شده

1 دسته

خامه

½1 قاشق سوپ‌خوری

کره هم‌دمای اتاق

به مقدار لازم

طرز تهیه:ساندویچ پذیرایی سالمون - تصویر 3

  1. از یک چنگال برای مخلوط کردن سالمون با سس مایونز و خامه در یک کاسه استفاده کنید تا یکدست شود. سپس این مخلوط را با نمک و فلفل مزه‌دار کنید.
  2. کره را روی یک سمت نان‌ها بمالید. روی نصف نان‌ها (روی سمتی که کره مالیده شده) مخلوط سالمون را یکنواخت پخش کنید و برگهای شاهی را روی آن بچینید سپس نیم دیگر نان‌ها را از سمت کره‌ای روی ساندویچ‌ها قرار دهید.
  3. از یک چاقوی دندانه‌دار برای برش ساندویچ‌ها با اندازه دلخواه استفاد�� کنید. 
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه