سرفیس پرو 4 با تحول اساسی عرضه می‌شود

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- به قصد رقابت با آیپد، سرفیس پرو4 با ظاهری باریک‌تر عرضه خواهد شد.

سرفیس پرو 4 با تحول اساسی عرضه می شود

تبلت سرفیس پرو 4 مایکروسافت که قرار است جایگزین سرفیس پرو 3 شود، با امکاناتی متمایز عرضه می‌شود و در آن واحد به عنوان لپ‌تاپ و تبلت قابل استفاده خواهد بود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس، باریک شدن بیشتر یکی از ویژگی‌های این تبلت خواهد بود. هدف از این کار رقابت با آیپد اعلام شده است.

کارشناسان معتقدند در حالی که یک سال و نیم از عرضه آخرین مدل سرفیس پرو 3 می‌گذرد ایجاد تحول ظاهری اساسی در این محصول برای جلب نظر مشتریان ضروری است.

Surface Pro 4 در دو مدل متفاوت عرضه می‌شود. یکی مدل 12 اینچی که از نظر ظاهری شباهت قابل توجهی به سرفیس پرو 3 دارد و دیگری مدل 14 اینچی که برای جلب نظر کاربران حرفه‌ای و صاحبان مشاغل ساخته شده است. در هر دو مدل از سیستم‌عامل ویندوز 10 استفاده خواهد شد.

در هر دو مدل از تازه‌ترین تراشه اینل یعنی Skylake استفاده شده است. قرار است مدل 14 اینچی سرفیس پرو 4 بدون فن یا پنکه خنک کننده عرضه شود و همین امر به شرکت‌های سخت‌افزاری اجازه می‌دهد تا اجزای باریک‌تری برای استفاده در آن طراحی کنند.

یکی دیگر از نقاط قوت سرفیس پرو 4 سارژ بالای باتری آن خواهد بود. سرفیس پرو 3 از این نظر چندان قدرتمند نبود. البته هنوز مشخص نیست عمر باتری سرفیس پرو 4 قرار است تا چه حد افزایش یابد.

از جمله دیگر ویژگی‌های این تبلت می توان به ارتقای RAM تا حداکثر 16 گیگابایت، کارت حافظه حداکثر 256 گیگابایتی، پرت type-C USB برای تبادل سریع داده، افزایش دقت نمایشگر تبلت و در نهایت فناوری امنیتی جدید مایکروسافت موسوم به Hello اشاره کرد که ورود به سیستم را با استفاده از ویژگی‌های بیومتریک فرد ممکن می‌کند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه