صدای Snooz ابزاری برای خواب راحت + تصاویر

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

صدای Snooz ابزاری برای خواب راحت + تصاویر

صدای Snooz ابزاری برای خواب راحت + تصاویر

آیا تا بحال پیش آمده که صدای یک فن مانع خوابیدن شما شده باشد؟ با الهام گرفتن از این امر دستگاهی به نام Snooz ساخته شده که بعنوان یک دستگاه فوق العاده و قابل حمل برای کاهش صدا در نظر گرفته شده است که در کنار تخت قرار می گیرد و دارای یک فن کنترل و مسدود کننده صدای محیط می باشد.

 

به گزارش راسخون ، برنامه های زیادی مخصوص تلفن همراه وجود دارد که می تواند به کاربر در هنگام خواب کمک کند. در این دستگاه، صداهایی مانند امواج دریا و صدای پرندگان بدون هیچ نویزی دوجود دارد. ممکن است برنامه های دیگربسیار راحت تر و ارزان تر در دسترس قرار گیرد اما استفاده از این دستگاه دارای مزایای دیگری هم می باشد.

 

این دستگاه صداهای طبیعی ایجاد می کند .این بدین معنی است که از هیچ صدای غیر طبیعی که با کامپیوتر تهیه شده یا صداهایی که تکراری هستند و کیفیت بالایی ندارند استفاده نشده است.

 

Snooz به راحتی قابل تنظیم است ، فقط کافی است که دکمه خاموش و روشن را زده تا دستگاه شروع به کار کند. سرعت فن رامی توان به سادگی با چرخاندن کلید stepless   تنظیم کرد. چرخیدن و سر و صدای تولید شده توسط فن دستگاه در داخل جعبه مخصوص می باشد. صدا به گونه ایی قابل تنظیم است که می توان مطمئن شد میزان این صدا برای کودکان بی خطر است.

 

همچنین این دستگاه از طریق برنامه اندروید و آی او اس قابل کنترل می باشد. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد سرعت فن را تغییر دهد، صدا را در حد مناسب برای کودکان تنظیم کند و تزان خاموشی دستگاه را بصورت خودکار تعیین می سازد.

 

Snoozعلیرغم اینکه این دستگاه با فن کار می کند ولی باد خنک تولید نمی کند. این وسیله قابل حمل است و  فقط لازم است برای کار کردن به برق متصل شود. قیمت این وسیله در آمریکا 59 دلار می باشد. پیش بینی می شود این وسیله از مارس 2016 عرضه شود.

 

صدای Snooz ابزاری برای خواب راحت + تصاویر - تصویر 2

 

صدای Snooz ابزاری برای خواب راحت + تصاویر - تصویر 3

منبع : گیزمگ

مترجم : فرزانه عالی نژادیان


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه