فروش بیت دیفندر با تخفیف در فروشگاه آنلاین آسیاتک

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش ضد ویروس:

جوان ایرانی- جشنواره فروش آنلاین محصولات امنیتی بیت دیفندر با ۳ محصول آنتی ویروس، اینترنت سکوریتی و توتال سکوریتی با تخفیف ویژه ۳۰% در فروشگاه آنلاین آسیاتک آغاز شد.

جشنواره فروش آنلاین محصولات امنیتی بیت دیفندر با ۳ محصول آنتی ویروس، اینترنت سکوریتی و توتال سکوریتی با تخفیف ویژه ۳۰% در فروشگاه آنلاین آسیاتک آغاز شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک، آسیاتک یکی از برترین ارایه دهندگان خدمات اینترنت پرسرعت کشور در راستای فراهم کردن بستر امن برای کاربرانی که از اینترنت پرسرعت و دائمی ADSL۲+ استفاده می کنند و به دنبال خرید آنتی ویروسی هستند که آپدیت های سنگین نداشته باشد و در ضمن دائما سرور خود را چک کنند اقدام به فروش محصولات امنیتی بیت دیفندر در فروشگاه آنلاین آسیاتک با تخفیف ۳۰ درصد نمود.

بنابراین گزارش به خریداران توصیه می شود از آنجا که فروش این محصولات به صورت آنلاین بوده و فعالسازی کلیه محصولات به صورت کد می باشد، هنگام خرید در ورود آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دقت لازم بعمل آورند.

لازم به ذکر است، فایل نصب این محصولات در صفحه مربوط به بیت دیفندر به آدرس asiatech.ir/bit موجود است و مشترکین پس از دریافت کد فعالسازی می بایست به آدرس www.bitdefender/teh مراجعه نموده و کد خود را فعال نمایند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه