فیلیپس از سه ساند بار جدید خود رونمایی کرد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش اخبار فناوری:

فیلیپس از سه ساند بار جدید خود رونمایی کرد

 فیلیپس از سه ساند بار جدید خود رونمایی کرد
فیلیپس در IFA 2015 علاوه بر معرفی تلویزیون جدید و فوق‌العاده اَمبی‌لوکس، از سه ساند بار جدید نیز رونمایی کرد. فیلیپس قول کیفیت بسیار بالای صدای این ساند بار‌ها را داده است. 
 
 

به گزارش جوان ايراني به نقل از زومیت ،  فیلیپس در خلال نمایشگاه IFA 2015 از سه ساندبار با نام های HTL5160B، HTL3160B و HTL2183B رونمایی کرد. هر سه این محصولات به خروجی HDMI مجهز هستند و توانایی پشتیبانی از نسل دوم صدای دالبی پرو لوجیک را نیز دارند. تمامی این ساندبارها به قابلیت پخش صدای ۳.۱ کاناله را با استفاده از ۳ اسپیکر درون خود، مجهز شده‌اند. هم‌چنین می‌توانید با استفاده از بلوتوث و به صورت بی‌سیم به پخش موسیقی از طریق این محصولات بپردازید.

 

ساندبارهای HTL5160B و HTL3160B دارای ساب‌ووفر بی‌سیم هستند و از NFC نیز پشتیبانی می‌کنند. HTL5160B علاوه بر HDMI دارای یک ورودی یکپارچه اسپاتیفای کانکت و گوگل‌کست نیز است.

 

HTL5160B با توان ۳۲۰ وات به قیمت ۳۵۰ یورو عرضه می‌شود. هم چنین مدل‌های HTL3160B و HTL2183B با توان‌های به ترتیب ۲۰۰ و ۱۵۰ وات، ۲۳۰ و ۱۷۰ یورو قیمت‌گذاری شده‌اند. این محصولات از ماه آینده برای خریداران در دسترس خواهند بود.

 

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه