قاب تلفن همراه با فناوری نانومکش ساخته شد

سرویس فناوری جوان ایرانی به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

جوان ایرانی- به کمک این فناوری، تلفن‌های همراه بدون نیاز به چسب روی سطوح می‌چسبند.

قاب تلفن همراه با فناوری نانومکش ساخته شد

یک شرکت فعال در عرصه فناوری اطلاعات اقدام به ساخت و عرضه قاب جدید برای تلفن‌های همراه کرده است که در آن از فناوری نانومکش استفاده شده و تلفن همراه بدون نیاز به چسب بر روی سطوح مختلف چسبانده می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، شرکت مگا تینی (Mega Tiny Corporation) اعلام کرد محصول اخیر این شرکت برای فروش روی سایت آمازون قرار گرفته است و این محصول اولین قاب تلفن همراه مجهز به فناوری نانومکش است که می‌توان آن را به سطوح مختلف صاف چسباند بدون این که نیاز به چسب داشته باشد.

این فناوری می‌تواند معادلات موجود در بازار را تغییر دهد. طراحی آن به گونه‌ای است که استحکام بالایی داشته و بسیار سبک است.

با این فناوری امکان نصب تلفن همراه به آئینه حمام، کابینت آشپزخانه، سطح کاشی، فلز، شیشه و یا حتی روی مونیتور فراهم می‌شود.

این فناوری به کاربر اجازه می‌دهد که به صورت دائمی به تلفن همراه خود دسترسی داشته و تلفن‌های مهم کاری خود را از دست ندهد. با این ابزار، هندزفری کاملا مفهوم جدیدی پیدا می‌کند.

شرکت مگا تینی در سال ۲۰۱۴ با همکاری دو دسته از کارآفرینان راه‌اندازی شد. این شرکت در حوزه تامین لوازم جانبی تلفن‌های همراه فعالیت دارد. این شرکت به دنبال نوآوری در حوزه محصولات موجود در بازار است به گونه‌ای که با خلاقیت قابلیت‌های آنها را ارتقاء دهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه