همه ما عادت کرده ایم به خانه هایی که فضاهای داخلی آن به وسیله دیوار ها از هم جدا شده. تا به حال برایتان پیش آمده که در آرزو کنید کاش بیشتر این دیوار ها وجود نداشتند تا شما می توانستید فضای بازتری را در اختیار داشته باشید؟

مجله اینترنتی برترین ها

وب سایت چیدانه: همه ما عادت کرده ایم به خانه هایی که فضاهای داخلی آن به وسیله دیوار ها از هم جدا شده. تا به حال برایتان پیش آمده که در آرزو کنید کاش بیشتر این دیوار ها وجود نداشتند تا شما می توانستید فضای بازتری را در اختیار داشته باشید؟

۱۰ نکته طلایی برای طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان های پلان باز

نکات طلایی برای طراحی داخلی آپارتمان‌های پلان باز

خب باید بگوییم که کلید حل این مشکل در دست طراحان و معماران است، حتما برای تان جالب خواهد بود که راه حل این مشکل را بدانید، اگر از فکر داشتن خانه ای با حداقل دیوار هیجان زده شده اید پس این مطلب جذاب چیدانه را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


۳ کتاب برای آشنایی با آثار معماران ایرانی و اصول طراحی داخلی

نکات طلایی برای طراحی داخلی آپارتمان‌های پلان باز

در هر سنی و یا در هر موقعیت اجتماعی که باشیم نباید فراموش کنیم همه ما همیشه و در همه حال به کسب اطلاعات برای بهبود زندگی شخصی و وضعیت شغلی خود هستیم. در گذشته اولین وسیله برای نشر اطلاعات و در دسترس قرار دادن آن برای اقشار مختلف جامعه اختراع صنعت چاپ بود. در گذر زمان نشریات و کتاب ها با هر موضوع و محور تخصصی وارد بازار شدند و اولین قدم ها برای عمومی کردن علم برداشته شد. تا کنون هزاران عنوان کتاب در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی نوشته و چاپ شده که چیدانه امروز به سراغ ۳ عنوان از آنها رفته تا اطلاعات آنها را در اختیار شما بگذارد. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


۱۰ پاتوق در تهران برای قرارهای دوستانه

نکات طلایی برای طراحی داخلی آپارتمان‌های پلان باز

تعطیلات آخر هفته فرصت خیلی خوبی هست برای این که به دوستان قدیمی خودت زنگ بزنی و از آن ها وقتی بخواهی برای تازه کردن دیدارها. اما اگر نمیدونی که دوستان رو کجا دعوت کنی خواندن این مطلب رو از دست نده. با این مطلب جذاب از چیدانه همراه باشید تا انتخاب محل قرارهای آخر هفته تان آسان تر شود.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید


خانه داری مقرون به صرفه و دوستدار محیط زیست

نکات طلایی برای طراحی داخلی آپارتمان‌های پلان باز

داشتن یک محیط زیست تمیز و بدون آلودگی، خواست همه است. روش های درست مصرف کردن و خانه داری صحیح نه تنها به محیط زیست کمک می کند، بلکه از نظر اقتصادی نیز به نفع شماست. هدف شما از خانه داری و مصرف صحیح هرچه که هست، آن را ادامه دهید. چیدانه در این مطلب چند راه حل به شما پیشنهاد می دهد که با درست مصرف کردن، خانه ای داشته باشید که دوستدار محیط زیست باشد، نه مخرب آن. با ما همراه باشید...

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه