نکات طلایی کوچک نشان دادن بینی با آرایش

نکات طلایی کوچک نشان دادن بینی با آرایش

نکاتی برای کوچکتر کردن بینی با آرایشاگر فکر می کنید بینی شما مشکلی دارد؛ مثلا بزرگ، دراز، قوز دارد و یا ... می توانید با آرایش صحیح این مشکلات را برطرف کنید.


– صورت خود را با شوینده مورد نظرتان کاملا پاک کنید و بعد با آب ولرم بشویید و آن را کاملا خشک کنید.

– پنبه را با کمی مرطوب کننده آغشته کنید. بعد اضافی های آن را از پنبه بگیرید تا زیاد مرطوب نشود، بعد با پنبه تمام صورت خود را با آن پاک کنید به غیر از ناحیه دور چشم ها و لب ها.

– بعد مقداری کرم پودر مورد نظرتان را روی پد بریزید. دقت کنید که مقداری کرم پودر نباید زیاد باشد. کرم کاملا روی سطح پد پخش شود.

– برای شروع کرم پودر زدن بهتر است از پیشانی شروع کنید و این کار را ادامه دهید تا کرم زدن به چانه برسد. تمام سطح صورت را به جزء ابروها با کرم پودر بپوشانید و مطمئن شوید که کرم پودر کاملا روی سطح پوست صورتتان خوابیده است، بعد از آن کار یکسان سازی سطح پوست به پایان می رسد.

حال با دقت در آیینه به بینی خود نگاه کنید و فرم بینی را مشخص کنید، کوتاه، بلند و ...

بینی کوتاه :
باید توسط قلموی آغشته به رنگ یک درجه تیره تر از کرم روی پوستتان، دو خط که در گریم همه بینی ها وجود دارد و فقط اندازه عرضی و طولی خطی که می کشیم متفاوت است بکشیم.
حالا میپرسید کجا این دو خط رو بکشیم؟
این دو خط در واقعا همون خط های استخوان بینی هست.. همان استخوانی که دکتراهای زیبایی اصول زیبایی بینی رو روی این دو خط انجام می دهند، این دو خط در واقع زیر هر دو ابرو قرار دارند و تا سوراخ های بینی امتداد دارند..
توجه کنید برای همه بینی ها این دو خط رو میکشیم

حال برای بینی کوتاه باید چگونه بکشیم؟
این دو خط رو نزدیکتر از اون چیزی که هست میکشیم با اینکار بینی بلند تر به نظر می آید و زیر بینی رو با قلم موی یک درجه روشن تر از پوست صورتمان، روشن می کنیم.

نکاتی برای کوچکتر کردن بینی با آرایش
بینی بلند :
این بار این دو خط بینی رو دورتر از حد خودش می کشیم تا بینی پهن به نظر بیاید و زیر بینی رو تیره می کنیم تا از بلندیش کم کنیم.


بینی رو به پایین :
نوک بینی را باید تیره کنیم تا خطای دید ایجاد کنیم.


بینی قوز دار :
در گریم ما فقط و فقط خطای دید ایجاد می کنیم و معجزه نمی کنیم!
شاید بگویید چرا بعضی از هنرپیشه ها با اینکه بینیشان را عمل نکردند ولی در فیلم ها عملی و زیبا به نظر می آید؟!

جواب سوال اینه چون بازیگرها علاوه بر گریم صورت، نورهایی که به صورتشان در حین فیلمبرداری وارد می شود، باعث می شود تازه گریم خودش را نشان بدهد..

ما در گریم حق نداریم سطوح را تیره کنیم پس نباید برای بینی قوز دار وسط بینی رو تیره کنیم پس طبق معمول دو خط بینی رو ایجاد می کنیم و چون بینی های قوزدار دو خط بینیشان به هم نزدیکتر هست ما این دو خط رو کمی دور میکنیم و وسط بینی (مابین دو خط) رو یک درجه روشن تر از پوست صورتمان می کنیم.
نکاتی برای کوچکتر کردن بینی با آرایش

گرد نشان دادن نوک بینی :
برای کسانی که نوک بینیشان باریک است و می خواهند گرد نشان داده بشود باید علاوه بر کشیدن دو خط بینی ولی این بار این دو خط کمی دورتر از حد معمول کشیده شود و ایجاد روشنی در وسط این دو خط، با استفاده از قلم موی تیره زیر بینی رو (درواقع همان نوک بینی) یک هلال گرد بکشنید و داخل آن هلال را با قلم موی روشن، روشن تر کنید، حالا آن هلال را به طرف پایین با همان قلم موی تیره که کشیدید، فید کنید تا خط ها محو بشوند ..


بینی پهن :
برای رفع مشکل پهنی بینی خود هر دو طرف بینی را سایه ی تیره بزنید، رنگ سایه ی شما باید تیره تر از رنگ آرایشتان باشد، سپس روی پل بینی، در واقع باریک ترین قسمت بینی از یک پودر رنگ روشن به دلیل برجسته کردن بینی استفاده کنید.


بینی دراز :
برای رفع مشکل بینی های دراز ،یک سایه ی تیره تراز رنگ آرایشتان را در نوک و زیر نوک بینی و بین دو سوراخ های بینی استفاده نمایید.


بینی کج :

برای رفع مشکل بینی های کج، باید همان کارهایی را که برای بینی پهن انجام دادید را انجام دهید ولی روی پل بینی خود پودر خیلی روشن استفاده نکنید، یا پودر نزنید یا از پودری که کمی تیره باشد (نه خیلی تیره) استفاده کنید.


گردآوری : بخش مد و زیبایی مامی سایت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه